Ačiū, kad jūsų mokėjimas gautas!
Laukiame jūsų šventėje
Permanent Makeup Days 2018!

Jūsų bilietas
Pirmoji diena
(10.08.2018)
Antroji diena (11.08.2018)
Šventinė vakarienė
(11.08.2018)
09:00 — 10:00
09:00 — 10:00
Dalyvių registracija
Dalyviai pereina registracijos procesą, kavos pertraukėlę, nuotraukas spaudžiant spaudoje
10:00 — 10:20
10:00 — 10:20
Festivalio atidarymas
Grand Opening
PERMANENT MAKEUP DAYS 2018
10:20 — 11:40
10:20 — 11:40
Vitalij Mikriukov (Rusija)
Įvairių tipų pigmentų – tatuiruočių, organikos, mineralinių – pašalinimo lazeriu tyrimas. Pašalinimo vaizdo apžvalga.
11:40 — 12:00
11:40 — 12:00
Pertrauka
Kavos pertrauka, bendravimas
12:00 — 13:00
12:00 — 13:00
Valerija Sadach (Ukraina)
Cover - up! nekokybiško ilgalaikio
makiažo perdengimas.
13:30 — 16:00
13:30 — 16:00
Demonstracinės salės darbai, meistriškumo kursai
Didžioji pertrauka - atviras apsilankymas dešimtyje interaktyvių meistriškumo klasių, pietų
16:00 — 17:00
16:00 — 17:00
Viktorija Logoida (Italija)
Pigmentų naudojimas atliekant permanentinį makiažą ir atsižvelgiant į etnines ypatybes.
17:10 — 19:00
17:10 — 19:00
Jelena Puc (Ukraina)
Tušavimas daugiakanale adata. Parodomasis.
19:00 — 19:05
19:00 — 19:05
Pirmosios festivalio dienos pabaiga
09:00 — 10:00
09:00 — 10:00
Dalyvių registracija
Dalyviai pereina registracijos procesą, kavos pertraukėlę, nuotraukas spaudžiant spaudoje
10:00 — 10:10
10:00 — 10:10
Antrosios dienos festivalio atidarymas
10:20 — 11:40
10:20 — 11:40
Oxana Dillmann (Vokietija)
Metodas „plasma surgical technology" – naujos galimybės ilgalaikio makiažo meistrui
11:40 — 12:00
11:40 — 12:00
Pertrauka
Kavos pertrauka, bendravimas
12:00 — 13:00
12:00 — 13:00
Olaf Tabačinskij (Lenkija)
Koloristika ilgalaikiame makiaže
13:30 — 14:30
13:30 — 14:30
Pertrauka
Kavos pertrauka, bendravimas
14:30 — 16:00
14:30 — 16:00
Diskusijų kambario darbas
Trijų kalbėtojų kalba, taip pat aktyvus pokalbis su auditorija ir temos aptarimas
16:00 — 16:15
16:00 — 16:15
Trumpas pertraukimas
16:15 — 18:00
16:15 — 18:00
Pranešėjas tikslinamas
18:00 — 18:30
18:00 — 18:30
Antrosios dienos festivalio uždarymas
Dalyvių kvietimas į šventinę vakarienę
20:30 - 21:00
20:30 - 21:00
Bendras svečių susibūrimas
Registracija loterijoje, fotosessija, Wielkom Gėrimai, apgyvendinimas salėje
21:00 - 21:30
21:00 - 21:30
Vakarienė
Vakarienė nuo karštų užkandžių iki
malonios muzikos
21:30 - 21:45
21:30 - 21:45
Apdovanojimas
21:45 - 22:00
21:45 - 22:00
Balionų paleidimas
22:00 - 22:30
22:00 - 22:30
Vakarienė
22:30 — 3:00
22:30 — 3:00
Pramogų programa
"FRIENDS BAND" grupė su "Voice" šou, DJ, šou programos, loterijos vokalistu


Jei turite klausimų, susisiekite su mumis
Anželika Miščeniuk
Jevgenij Miščeniuk
„iColor" vadybininkas Europoje
Kalbos: rusų / anglų
Kalbos: rusų / anglų
Telefonas / Telegrama:
„iColor" vadybininkė Europoje
+7 965 000 1075
+371 2 616 9797
Bulduru prospekts 64/68, Jūrmala, Latvija, info@icolorpmu.com
ICOLOR SIA
LV40103470230
LV1029
Rekvizitai:
Telefonas / WhatsApp / Viber:
Jur.adrese: Zolitūdes 36k1-71, Riga, Latvija